Yılın Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Aksiyon Filmi ve Fragmanları [2018]

Aksiyon macera filmleri(Aksiyon filimleri) arayışlarınız olduğunu biliyoruz ve sizlere en iyi aksiyon filmleri çalışmamıza başlıyoruz.


13 shares
Sponsored Links

Yoğun dövüş sahneleri, hiç bitmeyen macera, tutkulu heyecan  hayranı iseniz, o zaman vizyondaki filmler arasından son eklenen fragman videoları da dahil olmak üzere sizin için güzel bir haberimiz var. Aksiyon macera filmleri(Aksiyon filimleri) arayışlarınız olduğunu biliyoruz ve sizlere en iyi aksiyon filmleri ve son eklenen fragmanlar arasından en iyileri çalışmamıza başlıyoruz. Yeni aksiyon filmleri listenizi güncellemenizi ve izlenmesi gereken aksiyon filmleri arasına aşağıdaki yabancı aksiyon filmlerini eklemenizi öneriyoruz.

İşte fragmanları(son fragmanlar) ile birlikte en iyi aksiyon filmleri 2018 arşivimiz;


 1. alpinpon
  0

  Orjinal ismi MAZE RUNNER: THE DEATH CURE olan aksiyon gerilim filmleri arasında bir adım öne çıkan Maze Runner 26 Ocak'ta gösterime sunulmuştur. 2018 aksiyon filmleri arasında ilk sırada olan ve Dylan O'Brien, Kaya Scodelario gibi ünlülerin başrollerini paylaştığı film Labirent üçleme serisinin son filmidir. Nihayet labirenti aşarak cevap bulmaya yaklaşan koşucular istediklerine ulaşacak mı?


 2. alpinpon
  0

  Bir diğer adı ile Black Panther olarak tanınan film, aksiyon filmleri türkçe dublaj seçenekleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Siyah panterin konusu ise herşeyin sonuna gelindiğinde Wakanda kendi ülkesindeki zorlu tahdına dönmek isteyecektir fakatbundan önce dünya savaşını engellemek zorundadır. 16 şubatta sinemalarda yerine alan film listemizin 2. sırasındadır. 3. alpinpon
  0

  Baş rollerini Alicia Vikander, Dominic West gibi oyuncuların paylaştığı Tomb Raider aksiyon film önerileri için ilaç tadında diyebiliriz. Yeni aksiyon filmleri arasında kesinlikle eklemenizi istediğimiz bu filmi öneriyor ve 5 gün başka aksiyon filimi izlemeyeceğinizin garantisini veriyoruz.


 4. alpinpon
  0

  Yabancı adı ile Pacific Rim: Uprising olan film bu mart ayının 23'ünde tüm dünyada gösterime girmiştir. John Boyega'nın oyunculuğunu konuşturduğu filmde pilot olarak liderlik rolünü üstlenmiştir. İlk filminden yaklaşık 10 yıl sonra gösterime giren devam niteliğindeki film, aksiyon savaş filmleri içinden sizler için seçtiğimiz ağzınızı açık bıraktıracak bir yapım olma özelliğinde.


 5. alpinpon
  0

  Ready Player One orjinal adına sahip film Tye Sheridan, Olivia Cooke gibi oyuncuların baş rolleri oynadığı full aksiyon filmler arasında. Gelecekte gerçek dünyanın mahvolmuşluğunu gösteren filmde bir kaçış öyküsü ele alınmaktadır.


 6. alpinpon
  0

  Marvelin bizlere sunduğu Avengers: Infinity War ,müthiş görsellikte izlenecek aksiyon filmleri listesinin en başında yerini almıştır. Sonsuzluk savaşı evrenin kaderini değiştirecek bir savaş hikayesi ve macera ile sizlere görsel bir şölen sunmaktadır.


 7. alpinpon
  0

  28 mayıs itibariyle gösterime giren deadpoll komedi ve aksiyon filmleri
  dediğimizde aklımıza ilk gelenlerdendir. Deadpool bu seride genç bir mutantı ölümden kurtarmaya çalıaşarak yoluna yine gırgır ve şamata ile devam etmektedir. 


 8. alpinpon
  0

  Chris Pratt yine bu seride de mükemmel bir oyunculuk performansı göstererek filmin ödüllü aksiyon filmleri sıralamasında yerini almasını sağlamıştır. Macera ve aksiyon arayanlar için Chris Pratt'in dinazor neslini kurtarmak için adaya dönüş hikayesini kaçırmayın.
   


 9. alpinpon
  0

  Transformers serisinin sevimli robotu Bumblebee film aksiyon dengesinizi bozmadan karşımıza 1987 yılındaki zaman diliminde geçiyor. Aksiyon filmleri arasından türkçe dublaj izleme seçeneği ile gelen filmde Bumbelee'nin bir arabadan çok diğer özellikleri dikkatlerden kaçmıyor.


 10. alpinpon
  0

  Karınca Adam yani namı diyar Ant Man bu kez de 2. bölümü ile vizyona çıkmaktadır. Paul Rudd ve Evangeline Lilly'nin baş rollerini paylaştığı komedi ve aksiyon tadındaki film karınca adamın yeni birt görev için hazrılnadığını anlatmaktadır. 

Add Your Content
Or
Paste a YouTube, Instagram or SoundCloud link or embed code.
Sponsored Links

Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

13 shares

Sizin Tepkiniz Nedir?

Funny Funny
33
Funny
I like that I like that
34
I like that
Dislike Dislike
26
Dislike
OMG OMG
24
OMG
alpinpon

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir